Gdzie jesteśmy

Znajdź najbliższą filię Bft.


Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy
Sebastian Maternowski - tel. 602 395 900
e-mail: sebastian.maternowski@bft-automation.com

Kierownik Regionu Zachód
Marcin Orłowski - tel. 604 485 400
e-mail: marcin.orlowski@bft-automation.com

Kierownik Regionu Wschód
Piotr Banaszek - tel. 602 733 600
e-mail: piotr.banaszek@bft-automation.com

Przedstawiciel Handlowy
Daniel Sędek - tel. 601 222 290
e-mail: daniel.sedek@bft-automation.com

Kierownik Regionu Południe
Piotr Pohorecki - tel. 662 056 800
e-mail: piotr.pohorecki@bft-automation.com

Przedstawiciel Handlowy
Wojciech Janus - tel. 783 699 799
e-mail: wojciech.janus@bft-automation.com

Systemy Parkingowe, Kontrola Dostępu
Waldemar Stehbach - tel. 606 334 800
e-mail: waldemar.stehbach@bft-automation.com

Dział techniczny

Dyrektor Działu Technicznego
Roman Trzciński - tel. 602 396 500
e-mail: roman.trzcinski@bft-automation.com



Serwis

Łukasz Borkowski
tel. 698 380 623
e-mail: serwis.bft.polska@bft-automation.com

15 LAT Bft Polsce
map123

1 Marcin Orłowski - tel. 604 485 400
e-mail: marcin.orlowski@bft-automation.com

pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

2 Piotr Banaszek - tel. 602 733 600
e-mail: piotr.banaszek@bft-automation.com
Daniel Sędek - tel. 601 222 290
e-mail: daniel.sedek@bft-automation.com

mazowieckie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, podkarpackie, część łódzkieg

3Piotr Pohorecki - tel. 662 056 800
e-mail: piotr.pohorecki@bft-automation.com
Wojciech Janus - tel. 783 699 799
e-mail: wojciech.janus@bft-automation.com

śląskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyski

Waldemar Stehbach - tel. 606 334 800
e-mail: waldemar.stehbach@bft-automation.com

systemy parkingowe, zapory drogowe, szlabany - cała Polska

Wystąpił nieoczekiwany błąd, prosimy o ponowne załadowanie strony lub spróbowanie później.