Gdzie jesteśmy

Znajdź najbliższą filięą Bft.


Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy
Sebastian Maternowski - tel. 602 395 900 - e-mail: s.maternowski@bft.pl

Kierownik Regionu Zachód
Marcin Orłowski - tel. 604 485 400 - e-mail: m.orlowski@bft.pl

Kierownik Regionu Wschód
Piotr Banaszek - tel. 602 733 600 - e-mail: p.banaszek@bft.pl

Przedstawiciel Handlowy
Daniel Sędek - tel. 601 222 290 - e-mail: d.sedek@bft.pl

Kierownik Regionu Południe
Piotr Pohorecki - tel. 662 056 800 - e-mail: p.pohorecki@bft.pl

Przedstawiciel Handlowy
Wojciech Janus - tel. 783 699 799 - e-mail: w.janus@bft.pl

Systemy Parkingowe, Kontrola Dostępu
Waldemar Stehbach - tel. 606 334 800 - e-mail: w.stehbach@bft.pl

Dział techniczny

Dyrektor Działu Technicznego
Roman Trzciński - tel. 602 396 500 - e-mail: r.trzcinski@bft.pl



Serwis

Jarosław Czuba, Łukasz Borkowski
tel. 698 380 623 - e-mail: serwis@bft.pl

map123

1 Marcin Orłowski - tel. 604 485 400 - e-mail: m.orlowski@bft.pl

pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

2 Piotr Banaszek - tel. 602 733 600 - e-mail: p.banaszek@bft.pl
Daniel Sędek - tel. 601 222 290 - e-mail: d.sedek@bft.pl

mazowieckie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, podkarpackie, część łódzkieg

3Piotr Pohorecki - tel. 662 056 800 - e-mail: p.pohorecki@bft.pl
Wojciech Janus - tel. 783 699 799 - e-mail: w.janus@bft.pl

śląskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyski

Waldemar Stehbach - tel. 606 334 800 - e-mail: w.stehbach@bft.pl

systemy parkingowe, zapory drogowe, szlabany - cała Polska

Ta witryna korzysta z plików cookie do profilowania (własnych i należących do innych witryn), by wysyłać wiadomości reklamowe zgodne z preferencjami wykazywanymi przez użytkownika podczas surfowania po sieci. Dalsze korzystanie z witryny lub dostęp do któregokolwiek z jej elementów bez uprzedniej zmiany ustawienia plików cookie oznacza domyślną zgodę na otrzymywanie plików cookies na naszej witrynie. Ustawienia plików cookie można zmienić w dowolnej chwili, klikając opcję "Więcej informacji o plikach cookie" lub korzystając z linku "Polityka prywatności" znajdującego się u dołu strony.

Wystąpił nieoczekiwany błąd, prosimy o ponowne załadowanie strony lub spróbowanie później.