Automatizavimo sistemos Miesto Sektoriui

Išmanusis, žmonių poreikius atitinkantis miestas.

Automobilių aikštelių, kelių barjerų, stulpelių ir prieigos į miesto centrą valdymo sistemos – tai keli „Bft“ produktai, skirti prieigos mieste valdymo automatinės įrangos sektoriui. Mūsų technikai per daugelį metų sukaupė daug patirties, todėl supranta jūsų poreikius ir gali pasiūlyti mažiausiai išlaidų reikalaujantį šiems poreikiams pritaikytą sprendimą. „Bft“ specialiosiose eismo mieste valdymo sistemose naudojami naujausios kartos pažangia technologija pagrįsti sprendimai, be to bendrovė užtikrina kvalifikuotą profesionalią pagalbą tokią sistemą įrengiant ir atliekant jos techninę priežiūrą.

Susipažinkite su „Bft“ produktais, sprendimais ir paslaugomis, skirtomis prieigos mieste valdymo automatinės įrangos sektoriui.

Paslaugos

Profesionalumas ir meistriškumas yra ne tik produktas, jie matuojami ir klientams siūlomomis paslaugomis.

PROJEKTĒŠANA

Mūsu speciālisti spēj piedāvāt piemērotākos risinājumus ierobežotu resursu apstākļos.

ATBALSTS PROJEKTU IZSTRĀDĒ

Sniedzam visu nepieciešamo atbalstu ne tikai pirms projekta uzsākšanas, bet arī pēc sistēmu uzstādīšanas, tai skaitā, nodrošinām sistēmas lietošanas apmācības.

SISTĒMU LIETOŠANA

Visas Bft sistēmas tiek uzstādītas atbilstoši valstī esošajai likumdošanai. Pirms sistēmas uzstādīšanas un lietošanas uzsākšanas tiek veiktas personāla tehniskās apmācības (tās var tikt nodrošinātas obligāti vai pēc pieprasījuma).

ATBALSTS PĒC PROJEKTA REALIZĀCIJAS

4.1 modulis 1: Prioritāra palīdzība pa tālruni

Izvēloties šo komplektu, klientam ir tiesības saņemt prioritāru palīdzību pa tālruni. Speciālists ar jums sazināsies pēc jūsu palīdzības pieprasījuma. Pieredze mums ir mācījusi to, ka lielākā daļa palīdzības pieprasījumu var tikt atrisināti pa tālruni vai ar interneta starpniecību.


4.2 modulis 2: modulis 1. + prioritāra palīdzība ar interneta starpniecību

Izmantojot mūsu interneta pārvaldības sistēmu, mūsu speciālisti savienosies ar jūsu sistēmu, lai atrisinātu radušās problēmas. Pieredze mums ir mācījusi to, ka lielākā daļa palīdzības pieprasījumu var tikt atrisināti pa tālruni vai ar interneta starpniecību.


4.3 modulis 3: modulis 2. + prioritāra palīdzība uz vietas

Ja nav izdevies novērst problēmu izmantojot palīdzību pa telefonu vai ar interneta starpniecību, 3. komplekts sniedz iespēju saņemt palīdzību uz vietas: grupa speciālistu strādās ar jūsu sistēmu, lai atrisinātu radušās problēmas.


4.4 Apmācības klātienē un klasē

Bft organizē kursus gan tiešsaistē, gan klasē par optimālu stāvvietu pārvaldību; kursi ir pielāgoti atbilstoši jūsu vajadzībām un tos vada tehniskais personāls, kas paskaidros sistēmas darbības metodes un kā to apkopt.


4.5 Drošības komplekts

Jūsu sistēmas izveides stadijā, mūsu speciālisti noteiks svarīgākās jūsu sistēmas rezerves detaļas, kas būs atbilstošas jūsu uzstādījumiem. Ar pieejamām oriģinālām detaļām, jūsu sistēmai nebūs jāsaskaras ar darbības pārtraukumiem, tādējādi nodrošinot jūsu ieguldījuma nepārtrauktu darbību.


4.6 Automātiskās palīdzības dienests

Šī autostāvvietas pārvaldības programmatūra automātiski nosūta noteiktu brīdinājumu skaitu uz Bft palīdzības dienestu. Šādā veidā pat ja stāvvietu neviens nepārvalda, palīdzības pieprasījums automātiski nonāks pie Bft speciālistiem.


4.7 Profilaktiskā apkope

Pateicoties Bft speciālistu periodiskām profilakses apskatēm, jūs varat novērst iespējamus sistēmas bojājumus. Jūs izlemjat apskašu skaitu un biežumu, mēs nokārtosim visu pārējo.


4.8 Programmatūras jauninājumi

Pārvaldības programmatūra ir dinamisks produkts, tādējādi Bft nodrošina periodiskus programmatūras atjauninājumus, kurus mūsu tehniskā nodaļa uzstāda izmantojot tiešsaistes savienojumu.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Susisiekite