Ubase

Programmatūra paredzēta automātiskās sistēmas attālinātai vadībai.


Izmantojot Bluetooth vai internetu, U-Base programmatūra sūta signālu Bft vadības blokam, ļaujot uzstādītājam pārskatīt un mainīt parametrus, kā arī sūtīt komandas automātiskajai sistēmai.

Uzmanību: lai izmantotu U-BASE 2 programmatūru un noskaidrotu visas tās funkcijas, nepieciešams reģistrēties šajā mājas lapā: ubase.azurewebsites.net

Inovatīvā U-Base 2 programmatūra izveidota atbilstoši specifiskajām vajadzībām sistēmu vadībai un vienkāršotai apkopei, kas ietver intuitīvu un tiešu lietotāja saskarni. Tā darbojas tiešsaistē, atjaunojot datus savienotajās sistēmās, kā arī bezsaistes režīmā, izmantojot ierīču vietējās datubāzes informāciju, kurā tā ir uzstādīta.

Šis pakalpojums pārvalda un uztur arhivētus datus Bft Cloud sistēmā. Izmantojot interneta savienojumu, licences īpašnieka atļautie lietotāji var ātri un precīzi labot sistēmas darba parametus un aplūkot trauksmes arhīvu.

Этот сайт использует Cookies (куки) для профилирования пользователя (собственные и других сайтов) в целях отправки рекламных сообщений в соответствии с предпочтениями, выраженными пользователем при просмотре веб-страниц. Продолжая просматривать страницы сайта или осуществляя доступ к любому из его элементов, не изменяя настроек куки, Вы даете негласное согласие на получение куки на нашем сайте. Настройки куки могут быть изменены в любое время нажатием на "Больше информации о Cookies" или через ссылку о политике конфиденциальности, расположенную в нижней части страницы.

Была обнаружена непредвиденная ошибка: пожалуйста, перезагрузите страницу или повторите попытку позднее.