Ubase

Software vytvořený pro dálkové řízení automatizovaných systémů.


U-Base komunikuje pomocí Bluetooth nebo internetové sítě s řídicími jednotkami Bft a umožňuje instalačnímu technikovi zobrazit, upravit a změnit parametry a odesílat příkazy automatizovanému systému.

Upozornění: Chcete-li používat software U-BASE 2 a objevovat všechny jeho funkce, musíte se zaregistrovat na tomto webu: ubase.azurewebsites.net

U-Base 2 je program vyvinutý pro usnadnění správy a údržby systému spojeného přes U-Link. Díky U-Base 2 lze získat kontrolu nebo zobrazení všech parametrů činnosti automatického systému. U-base cloud, navržený pro ty, kteří již vlastní licence U-base 2, je služba, která umožňuje správu a údržbu zařízení s jejich archivací v Cloud Bft.

Uživatelé oprávnění vlastníkem licence mohou díky připojení přes web rychle a přesně upravovat parametry činnosti zařízení a zobrazovat seznam zaznamenaných poplachů.

Šī tīmekļa vietne izmanto profilēšanas sīkdatnes (pašu un citu tīmekļa vietņu), lai nosūtītu reklāmas ziņojumus, kas atbilst lietotāja tīmekļa pārlūkošanas paradumiem. Turpinot pārlūkot vai piekļūstot kādam tīmekļa vietnes elementam, neveicot sīkdatņu uzstādījumu izmaiņas, jūs netieši piekrītat saņemt mūsu tīmekļa vietnes sīkdatnes. Sīkdatņu uzstādījumi var tikt nomainīti jebkurā laikā, noklikšķinot uz "Informācija" vai, izmantojot saiti "Konfidencialitāte", kas atrodas lapas apakšdaļā.

Radusies neparedzēta kļūda: lūdzu, ielādējiet lapu atkārtoti vai mēģiniet vēlreiz vēlāk.