ICARO ULTRA AC A

Ypač tvirtas, itin efektyvus slankiojančių vartų variklis

katalogas (PDF)

Ypač tvirtas, itin efektyvus slankiojančių vartų variklis

230 V valdikliai slankiojantiesiems vartams yra skirti itin intensyviam naudojimui ir pasižymi dideliu tvirtumu ir našumu dėl transmisijos su alyvos karteriu. Sukimo momento valdymas su „D-Track" technologija ir šifravimo įrenginiu užtikrina geriausią judėjimo tikslumą. Turi valdymo modulį ryšiui su „U-Link" protokolu ir apsaugos nuo sugadinimo funkciją. Valdiklis su magnetiniu ribotuvo jungikliu. Vadības bloks nodrošina pilnīgu drošību, pateicoties ekskluzīvai griezes momenta vadības sistēmai, motors atbilst spēkā esošiem Eiropas standartiem. Taip pat galima versija, skirta 120 V maitinimo šaltiniui.

Ypač tvirtas, itin efektyvus slankiojančių vartų variklis

Pagrindinės ypatybės

„U-Link" protokolas: naudojant integruotą LEO B CBB valdymo skydą, ICARO ULTRA AC A2000 valdiklis yra suderinamas su „U-Link" ryšio protokolu.

„D-Track" dinaminis kelio sekimas: išmani sukimo momento valdymo sistema, kuri nuolat atnaujina informaciją apie vartų sukimo momentą ir taip pagerina veiksmo saugumą, neatsižvelgiant į oro sąlygas, temperatūrą arba sistemos nusidėvėjimo laipsnį.

Magnētiskais galaslēdzis: šī slēdžu tipa izmantošana nodrošina drošu un precīzu instalāciju jebkuros apstākļos.

Krumpliaračiai alyvoje: pavarų dėžė su alyvos karteriu. Pavarų dėžės krumpliaračiai yra įmerkti į alyvos karterį, tokiu būdu užtikrinant puikų tepimą visą naudojimo laiką.

Technopolimerai: bendrai naudojami metalo ir plastiko-technopolimero krumpliaračiai pasižymi puikiu paviršių sukibimu ir leidžia sumažinti trintį bei užtikrinti aukščiausią patikimumo lygį naudojant intensyviai.

atbrīvošanas svira ar personalizētu atslēgu: atbrīvošanas svira atvieglo motora atbrīvošanu un personalizēta atslēga nodrošina unikalitāti papildus drošībai

Varžtai priekyje: dėl korpuso priekyje esančių tvirtinimo varžtų įrengimas ir priežiūra net ir ribotose erdvėse tampa paprastesni ir patogesni.

Technologijos

Reduktorius alyvos karteryje

Specifiskā Bft barjeru klāstā iekļautā ierīce, piedāvā lielisku izturību un neprasa apkopi. Tā nodrošina īpaši klusu un drošu darbību.

Indukcinis šifravimo įrenginys

Bezkontakta augstas izšķirtspējas ierīce šķēršļu atklāšanai. Tā nodrošina strauju kustības virziena maiņu un uzlabo vispārīgās kustības vienmērīgumu paātrinājuma vai palēninājuma.

U-Link

Viena komunikāciju platforma visiem vadības blokiem un uztvērēju veidiem. Bft izstrādātās inovatīvās savienojamības sistēmas līdztekus bezvadu savienojumu risinājumiem piekļuves punktu automatizācijas jomā tiek integrētas ar jauno U-link sistēmas komunikācijas protokolu. Tehnoloģija, kas izveidota un attīstīta, lai darbotos ar specifiskām piekļuves sistēmām jebkura veida fiziskajiem un komunikāciju protokoliem. Lai pilnībā atbalstītu uzstādītājus sistēmas izveidē un uzturēšanā, Bft var piedāvāt risinājumus, kas balstīti uz Bluetooth pārraides sistēmām vietējās un TCP/IP vidēs attālinātai savienošanai. U-Link nodrošina pilnīgi stabilu standarta, pareizu komunikāciju, kā arī drošu datu aizsardzību, pateicoties diviem šifrēšanas līmeņiem, ko piedāvā datu šifrēšanas sistēma un protokola parole, kā arī pamatā esošā komunikācijas sistēma. - U-Link ir tehnoloģiska platforma, kas veido Bft produktu būtību. - U-Link izmanto atvērtu pieeju: mainot B-Eba, kas ir Bft patentēta piekļuves vadība, ir iespējams pielāgoties daudzām dažādām komunikācijas valodām - U-Link ir elastīgs: tas var darboties gan ar, gan bez tīkla savienojuma, atkarībā no instalētās B-Eba - U-Link iespējo attālinātu produktu uzturēšanu, pateicoties divvirzienu komunikācijai - U-Link ir mērogojams: U-Link tīklam ir iespējams pievienot neierobežotu objektu skaitu - U-Link ļauj izveidot produktu grupas: dažādus B-Ebas var sagrupēt, lai atļautu veikt saistīto produktu individuālu vai grupas kontroli U-Link ir inovācija, kas pārvērš produktus Bft risinājumos.

Ritošais kods

Drošai pārraidei. Ģenerētais algoritms pasargā kodu no pavairošanas. BFT vadības inteliģētā griezes momenta sistēma balstīta uz mikroprocesoru tehnoloģiju. BFT vadības mikroprocesoru tehnoloģija

Dynamic adreses izsekošana

Spēks, kas nepieciešams drošai darbībai. Gudrā griezes momenta kontroles sistēma, kas balstīta uz BFT vadības bloku mikroprocesora tehnoloģiju. Iegūstot datus no vairākiem rādītājiem, tas atjaunina darbības veikšanai nepieciešamo spēka līmeni. D-Track atbilst likumu normās prasītajiem standartiem un nodrošina uzstādītāja atbilstību šim prasībām Tradicionālās vadības ierīces "nenolasa" precīzu vārtu pozīciju un pēc tam piemēro nemainīgu spēka līmeni, nenodrošinot nemainīgu šķēršlu jutību, vārtu atvēršanas un aizvēršanas laikā. BFT kontroles ierīces ieraksta visniecīgākās vārtu vai durvju spēka izmaiņas, piemēram, temperatūras izmaiņu gadījumā, nepārtraukti nodrošinot optimālu griezes momentu motoram. Tradicionālās vadības ierīces nevarēja uztvert šīs spēka variācijas, kā rezultātā tās varēja reaģēt arī uz neesošiem šķēršļiem vei nesajust šķērsli vispār. FAST NET

ER - READY

Jaunā tālvadības pulšu klonēšanas sistēma attālinātai kodēšanai Balstoties uz mikroprocesoru tehnoloģiju, šī sistēma ļauj veikt MITTO attālinātās kontroles ierīces klonēšanu uz MITTO REPLAY attālināto kontroles ierīci. Patiesībā pirmā kontroles ierīce "iemāca" otrajai ierīcei pareizo kodu, kas tiek automātiski saglabāts uztvērējā, kad tas tiek lietots pirmo reizi. It visas darbības notiek augstākajā drošības līmenī, pateicoties Rolling Code drošās pārraidīšanas sistēmai.

EE LINK

Ātrai un drošai programmēšanai. EELINK ir BFT izstrādāta sistēma, kas savienojumā ar pārnēsājamiem programmētājiem (Unipro, Uniradio un Proxima), ļauj pārsūtīt datus no automātiskajām sistēmām uz datoriem un otrādi. Tādējādi EEdbase vai U-base - instalētajās sistēmās saglabātās informācijas datubāzes, tiek nepārtraukti atjauninātas. Pateicoties šai programmatūrai, ir iespējams saistīt nepieciešamo personāla informāciju ar katru no sistēmām: īpašnieka adrese un informācija, apkopes speciālista vārds, katra attālinātās kontroles pults turētāja vārds, u.c. Ar EElink ir ļoti viegli pārvaldīt klientu bāzi vai preventīvo apkopi. Pat tās darbības, kas iepriekš bijušas sarežģītas, ir kļuvušas vienkāršākas: piemēram, kontroles vienības vai radiouztvērēja pārkonfigurācija nomaiņas vai vadības paneļa uzstādīšanas gadījumā, sākot no standarta vai pielāgotas konfigurācijas.

Produktų sąrašas

  Valdiklis 230 V slankiojantiems vartams iki 2000 kg su santykinio šifravimo įrenginiu. Sąvaros greitis 9 m/min . Magnētisks ribotuvo jungiklis. Įrengta mechaninė apsauginė sankaba, sukimo momento valdymas naudojant „D-Track" technologiją ir pavaros įrenginys alyvos karteryje. Turi valdymo modulį ryšiui su „U-Link" protokolu ir apsaugos nuo sugadinimo funkciją.

   120 V valdiklis slankiojantiesiems vartams iki 2000 kg su santykinio šifravimo įrenginiu. Vartų skydo greitis 9 m/min. Įrengta mechaninė apsauginė sankaba, sukimo momento valdymas naudojant „D-Track" technologiją ir pavaros įrenginys alyvos karteryje.

    Valdiklis 120 V slankiojantiems vartams iki 1000 kg su santykinio šifravimo įrenginiu. Sąvaros greitis 12 m/min . Magnētisks ribotuvo jungiklis. Įrengta mechaninė apsauginė sankaba, sukimo momento valdymas naudojant „D-Track" technologiją ir pavaros įrenginys alyvos karteryje. Turi valdymo modulį ryšiui su „U-Link" protokolu ir apsaugos nuo sugadinimo funkciją.

    Priedai

    RADIUS LED AC A R1
    D114093 00002

    Mirksintis žibintas be integruotos antena varikliams su 230 V maitinimo šaltiniu.

    RADIUS LED AC A R0
    D114094 00002

    Signalinis žibintas be integruotos antenos varikliams su maitinimo šaltiniu 230 V.

    RADIUS LED AC A R1 120
    D114093 00001

    Signalinis žibintas su integruota antena varikliams su maitinimo šaltiniu 120 V .

    COMPACTA A20-180
    P111782

    Šviesos jutiklių pora, reguliuojama 180° laipsnių. Atstumas 20 m. Maitinimo šaltinis 12–33 Vac / 15–35 Vdc

    CP
    D221073

    Plastmasas zobstienis 4-modulis, šķērsgriezumā 22 x 22 mm, garums 1 m, skrūvju stiprinājumi Maks. apkrova 600 kg.

    CVZ-S
    N999320

    plienas zobstienis 4-modulis, šķērsgriezumā 30 x 8 mm, garums 1 m, skrūves Maks. apkrova 800 kg.

    CFZ
    D571054

    cinkota tērauda zobstienis 4-modulis, šķērsgriezumā 22 x 22 mm, garums 2 m, metināšanai Maks. apkrova 2000 kg.

    CVZ
    D571053

    plienas zobstienis 4-modulis, šķērsgriezumā 30 x 12 mm, garums 1 m, varžtais tvirtinamos atramos Maks. apkrova 1000 kg.

    SFI
    N999156

    Plate Ares un Icaro sērijas motoriem (komplektā ar motoru)

    THEKE B PRA 01
    P125018

    Metāla aizsardzības kārba Ares un ICARO sērijas bīdāmo vārtu motoriem

    B EBA RS 485 LINK
    P111468

    Pagarinājuma plate centrālās vadības pieslēgšanai pie kontroles vadības

    Įvyko netikėta klaida: iš naujo įkelkite puslapį arba vėliau bandykite dar kartą.