HIDE SW

Variklis ir rinkinys atveriamų vartų automatizavimui, visiškai paslėptas


Variklis ir rinkinys atveriamų vartų automatizavimui, visiškai paslėptas

24V veramo vārtu motors dzīvojamo teritoriju vārtiem līdz 150kg. Pilnībā nav redzams, un uz vārtu konstrukcijas nav redzama neviena ierīce, tikai vārtu pamatelementi Ietver piederumus, kas nepieciešami pilnīgai vārtu uzstādīšamai, piemēram, augšējās un apakšējās eņģes.

Pagrindinės ypatybės

Cilindriskā forma, diametrs nepārsniedz 80 mm, ļauj to ātri uzstādīt.

SW spēj izturēt vissmagākos laika apstākļus un vēju, pat vērtiem, kas ir 3 m ² ar ātrumu līdz 120 km / h (klase 2, EN13241).

LIBRA CB HIDE vadības bloks spēj optimizēt operatora funkcijas, griezes momenta kontroli un kalibrēšanu, lai noteiktu faktiskās vajadzības, pateicoties iebūvētajai D-Track funkcijai.

Technologijos
  • 24V
  • ER - READY
  • Dynamic adreses izsekošana
  • Precīza, droša un uzticama tehnoloģija Bft 24V tehnoloģija nodrošina optimālu palēninājuma pielāgošanos aizvēršanas un atvēršanas laikā. Drošība ir vēl viena no galvenajām mūsu īpašībām. gadījumā ja ir vārtu sadure ar šķērsli, tiek nodrošināta nekavējoša automātikas apstāšanās un kustības reverss. Šīs tehnoloģijas efektivitāte ir produkta uzticamības garantija.

  • Jaunā tālvadības pulšu klonēšanas sistēma attālinātai kodēšanai Balstoties uz mikroprocesoru tehnoloģiju, šī sistēma ļauj veikt MITTO attālinātās kontroles ierīces klonēšanu uz MITTO REPLAY attālināto kontroles ierīci. Patiesībā pirmā kontroles ierīce "iemāca" otrajai ierīcei pareizo kodu, kas tiek automātiski saglabāts uztvērējā, kad tas tiek lietots pirmo reizi. It visas darbības notiek augstākajā drošības līmenī, pateicoties Rolling Code drošās pārraidīšanas sistēmai.

  • Spēks, kas nepieciešams drošai darbībai. Gudrā griezes momenta kontroles sistēma, kas balstīta uz BFT vadības bloku mikroprocesora tehnoloģiju. Iegūstot datus no vairākiem rādītājiem, tas atjaunina darbības veikšanai nepieciešamo spēka līmeni. D-Track atbilst likumu normās prasītajiem standartiem un nodrošina uzstādītāja atbilstību šim prasībām Tradicionālās vadības ierīces "nenolasa" precīzu vārtu pozīciju un pēc tam piemēro nemainīgu spēka līmeni, nenodrošinot nemainīgu šķēršlu jutību, vārtu atvēršanas un aizvēršanas laikā. BFT kontroles ierīces ieraksta visniecīgākās vārtu vai durvju spēka izmaiņas, piemēram, temperatūras izmaiņu gadījumā, nepārtraukti nodrošinot optimālu griezes momentu motoram. Tradicionālās vadības ierīces nevarēja uztvert šīs spēka variācijas, kā rezultātā tās varēja reaģēt arī uz neesošiem šķēršļiem vei nesajust šķērsli vispār. FAST NET

Produktų sąrašas
Variklis ir rinkinys atveriamų vartų automatizavimui, visiškai paslėptas
HIDE SW

Slēpts elektromehānisks atvērējs 24 V veramiem vārtiem, kas sver līdz 150 kg un platumā līdz 2 m gari.

Variklis ir rinkinys atveriamų vartų automatizavimui, visiškai paslėptas
HIDE SW KIT

Visas rinkinys 24 V atveriamiesiems vartams, sveriantiems iki 150 kg ir ne ilgesniems nei 2 m.

Priedai

Rekomenduojami priedai.

RADIUS LED BT A R1 W
D114168 00003

Mirksintis žibintas su integruota antena varikliams su 24 V maitinimo šaltiniu. Baltai mirksintis žibintas.

RADIUS LED BT A R0
D114094 00003

Signalinis žibintas be integruotos antenos varikliams su maitinimo šaltiniu 24 V.

HIDE HINGE SUP
N999526

Fotobarjeru komplekts ar iebūvētu signāllampu ALISEO sērijas motoriem

HIDE HINGE INF
N999524

Šarnīra apakšējās eņģes HIDE SW sērijas motoru montāžai

BOX
N574039

Sieninė spintelė atleidimui su plieniniu lynu ir elektriniu valdymu; lynas nepridedamas

BT BAT
P125005

Back-up battery kit for HYDRA N, ARGO, VENERE BT A DIS

Įvyko netikėta klaida: iš naujo įkelkite puslapį arba vėliau bandykite dar kartą.