VIRGO SMART BT A

Variklis atveriamiems vartams iki 200 kg su lankstine svirtimi


Variklis atveriamiems vartams iki 200 kg su lankstine svirtimi

Elektromechaninis valdiklis su lankstiniu petimi, skirtas naudoti gyvenamosiose zonose atveriamiesiems vartams iki 2 m pločio ir 200 kg svorio. Galima montuoti visur. Dėl svirčių sistemos lengvai išsprendžiamos su dideliais stulpais susijusios problemos. Valdymo modulis su valdikliu, ribotuvo jungiklis ir mechaniniai stabdžiai.

Technologijos
  • 24V
  • Dynamic adreses izsekošana
  • ER - READY
  • Precīza, droša un uzticama tehnoloģija Bft 24V tehnoloģija nodrošina optimālu palēninājuma pielāgošanos aizvēršanas un atvēršanas laikā. Drošība ir vēl viena no galvenajām mūsu īpašībām. gadījumā ja ir vārtu sadure ar šķērsli, tiek nodrošināta nekavējoša automātikas apstāšanās un kustības reverss. Šīs tehnoloģijas efektivitāte ir produkta uzticamības garantija.

  • Spēks, kas nepieciešams drošai darbībai. Gudrā griezes momenta kontroles sistēma, kas balstīta uz BFT vadības bloku mikroprocesora tehnoloģiju. Iegūstot datus no vairākiem rādītājiem, tas atjaunina darbības veikšanai nepieciešamo spēka līmeni. D-Track atbilst likumu normās prasītajiem standartiem un nodrošina uzstādītāja atbilstību šim prasībām Tradicionālās vadības ierīces "nenolasa" precīzu vārtu pozīciju un pēc tam piemēro nemainīgu spēka līmeni, nenodrošinot nemainīgu šķēršlu jutību, vārtu atvēršanas un aizvēršanas laikā. BFT kontroles ierīces ieraksta visniecīgākās vārtu vai durvju spēka izmaiņas, piemēram, temperatūras izmaiņu gadījumā, nepārtraukti nodrošinot optimālu griezes momentu motoram. Tradicionālās vadības ierīces nevarēja uztvert šīs spēka variācijas, kā rezultātā tās varēja reaģēt arī uz neesošiem šķēršļiem vei nesajust šķērsli vispār. FAST NET

  • Jaunā tālvadības pulšu klonēšanas sistēma attālinātai kodēšanai Balstoties uz mikroprocesoru tehnoloģiju, šī sistēma ļauj veikt MITTO attālinātās kontroles ierīces klonēšanu uz MITTO REPLAY attālināto kontroles ierīci. Patiesībā pirmā kontroles ierīce "iemāca" otrajai ierīcei pareizo kodu, kas tiek automātiski saglabāts uztvērējā, kad tas tiek lietots pirmo reizi. It visas darbības notiek augstākajā drošības līmenī, pateicoties Rolling Code drošās pārraidīšanas sistēmai.

Produktų sąrašas
Variklis atveriamiems vartams iki 200 kg su lankstine svirtimi
VIRGO SMART BT A 20

Nekeičiamos krypties 24 V elektromechaninis valdiklis varstomiems vartams, sveriantiems ne daugiau 200 kg ir neilgesniems kaip 2 m, su integruotu valdymo moduliu.

Variklis atveriamiems vartams iki 200 kg su lankstine svirtimi
VIRGO SMART BT A 20 SLAVE

Nekeičiamos krypties elektromechaninis valdiklis 24 V atveriamiesiems vartams, sveriantiems iki 200 kg ir ne ilgesniems nei 2 m.

Variklis atveriamiems vartams iki 200 kg su lankstine svirtimi
VIRGO SMART BT A 20 KIT INT

Visas rinkinys 24 V atveriamiesiems vartams, sveriantiems iki 200 kg ir ne ilgesniems nei 2 m.

Priedai

Rekomenduojami priedai.

LAS
N728052

VIRGO BT A slinkimo svirtis

TFS
P111775

„Virgo Smart BT A“ 3 laidų plokštės RINKINYS (1 rinkinys varikliui)

AAP
N999735

VIRGO SMART BT A nesulygiuotų durų priedas

AMV
N998600

Virgo Smart BT A 20 mechaninio stabdžio RINKINYS

RCA
N733421

Svirties atleidimo plieninis lynas, 3.5 m ilgio. Suderinamas su BOX.

RCAL
N733422

Svirties atleidimo plieninis lynas, 7 m ilgio. Suderinamas su BOX.

BOX
N574039

Sieninė spintelė atleidimui su plieniniu lynu ir elektriniu valdymu; lynas nepridedamas

VIRGO BAT
P125008

Atsarginių VIRGO baterijų rinkinys

RADIUS LED BT A R1 W
D114168 00003

Mirksintis žibintas su integruota antena varikliams su 24 V maitinimo šaltiniu. Baltai mirksintis žibintas.

RADIUS LED BT A R0
D114094 00003

Signalinis žibintas be integruotos antenos varikliams su maitinimo šaltiniu 24 V.

Įvyko netikėta klaida: iš naujo įkelkite puslapį arba vėliau bandykite dar kartą.