KUSTOS ULTRA BT A

Varikliai ir rinkinys atveriamiems vartams su uždengtu sliekiniu varžtu ir „U-link“ technologija


Varikliai ir rinkinys atveriamiems vartams su uždengtu sliekiniu varžtu ir „U-link“ technologija

Pilnīgs klāsts ar elektromehānisku vārtu automātiku izmantošanai privātmājās, pielietojami atveramiem vārtiem līdz 4 m platumā un līdz 500 kg svaram. Greitas ir paprastas montavimas: naujieji KUSTOS BT A valdikliai sukurti greitam ir paprastam montavimui, pasitelkus daugybę svarbių priemonių, pvz., uždengtą sliekinį sriegį, integruotus stabdžius, magnetinius ribotuvų jungiklius ir magnetinį užrakto kaištį.

Pagrindinės ypatybės

Slēgts vītņstienis: visi KUSTOS BT A atvērēji ir teleskopiskie atvērēji ar pilnībā slēgtu vītņstieni. Tas nodrošina maksimālu aizsardzību pret ārējo vidi (ūdeni, putekļiem, netīrumiem utt.) kā arī nodrošina lietošanas drošību cilvēkiem, nepieļaujot nekādu saskarsmi ar kustīgam detaļām.

Magnētiskais galaslēdzis un integrētas atdures: magnētiskā galaslēdža sistēma nodrošina kustības precizitāti un vieglu un ērtu regulēšanu. Apvienojumā ar integrētām mehāniskām atdurēm, tiek nodrošināta precīza instalācija, bez mehāniskām vārtu vērtņu atdurēm.

Magnetizēts ķīlis: ekskluzīvs risinājums Bft motoriem ātrākai to uzstādīšanai, padarot to vieglāku un nodrošinot pareizu motora nofiksēšanu.

Technologijos
  • 24V
  • Dynamic adreses izsekošana
  • Ritošais kods
  • ER - READY
  • Precīza, droša un uzticama tehnoloģija Bft 24V tehnoloģija nodrošina optimālu palēninājuma pielāgošanos aizvēršanas un atvēršanas laikā. Drošība ir vēl viena no galvenajām mūsu īpašībām. gadījumā ja ir vārtu sadure ar šķērsli, tiek nodrošināta nekavējoša automātikas apstāšanās un kustības reverss. Šīs tehnoloģijas efektivitāte ir produkta uzticamības garantija.

  • Spēks, kas nepieciešams drošai darbībai. Gudrā griezes momenta kontroles sistēma, kas balstīta uz BFT vadības bloku mikroprocesora tehnoloģiju. Iegūstot datus no vairākiem rādītājiem, tas atjaunina darbības veikšanai nepieciešamo spēka līmeni. D-Track atbilst likumu normās prasītajiem standartiem un nodrošina uzstādītāja atbilstību šim prasībām Tradicionālās vadības ierīces "nenolasa" precīzu vārtu pozīciju un pēc tam piemēro nemainīgu spēka līmeni, nenodrošinot nemainīgu šķēršlu jutību, vārtu atvēršanas un aizvēršanas laikā. BFT kontroles ierīces ieraksta visniecīgākās vārtu vai durvju spēka izmaiņas, piemēram, temperatūras izmaiņu gadījumā, nepārtraukti nodrošinot optimālu griezes momentu motoram. Tradicionālās vadības ierīces nevarēja uztvert šīs spēka variācijas, kā rezultātā tās varēja reaģēt arī uz neesošiem šķēršļiem vei nesajust šķērsli vispār. FAST NET

  • Drošai pārraidei. Ģenerētais algoritms pasargā kodu no pavairošanas. BFT vadības inteliģētā griezes momenta sistēma balstīta uz mikroprocesoru tehnoloģiju. BFT vadības mikroprocesoru tehnoloģija

  • Jaunā tālvadības pulšu klonēšanas sistēma attālinātai kodēšanai Balstoties uz mikroprocesoru tehnoloģiju, šī sistēma ļauj veikt MITTO attālinātās kontroles ierīces klonēšanu uz MITTO REPLAY attālināto kontroles ierīci. Patiesībā pirmā kontroles ierīce "iemāca" otrajai ierīcei pareizo kodu, kas tiek automātiski saglabāts uztvērējā, kad tas tiek lietots pirmo reizi. It visas darbības notiek augstākajā drošības līmenī, pateicoties Rolling Code drošās pārraidīšanas sistēmai.

Produktų sąrašas
Varikliai ir rinkinys atveriamiems vartams su uždengtu sliekiniu varžtu ir „U-link“ technologija
KUSTOS ULTRA BT A25

Nekeičiamos krypties elektromechaninis valdiklis 24 V varstomiems vartams iki 400 kg svorio ir iki 2.5 m ilgio su uždengtu sliekiniu sraigtu. Integruoti mechaniniai stabdžiai.

Varikliai ir rinkinys atveriamiems vartams su uždengtu sliekiniu varžtu ir „U-link“ technologija
KUSTOS ULTRA BT A40

Nekeičiamos krypties elektromechaninis valdiklis 24 V varstomiems vartams iki 500 kg svorio ir iki 4 m ilgio su uždengtu sliekiniu sraigtu. Integruoti mechaniniai stabdžiai.

Varikliai ir rinkinys atveriamiems vartams su uždengtu sliekiniu varžtu ir „U-link“ technologija
KUSTOS ULTRA BT KIT A25 FRA

Visas rinkinys 24 V varstomiems vartams iki 400 kg svorio ir iki 2.5 m ilgio. Valdikliai su uždengta sliekine pavara (IP44). Integruoti mechaniniai stabdžiai.

Varikliai ir rinkinys atveriamiems vartams su uždengtu sliekiniu varžtu ir „U-link“ technologija
KUSTOS ULTRA BT KIT A40 FRA

Visas rinkinys 24 V varstomiems vartams iki 500 kg svorio ir iki 4 m ilgio. Valdikliai su uždengta sliekine pavara (IP44). Integruoti mechaniniai stabdžiai.

Priedai

Rekomenduojami priedai.

ARB KUSTOS FRONT
N733646

Priekiniai reguliuojamu fiksuojamieji laikikliai, skirti „Kustos BT A"

PLE
D730178

Metināšanas stiprinājumi LUX un PHOBOS motoriem

SFR B
N735002

Reguliuojamas sieninis laikiklis, trumpas, linijiniams varstomų vartų varikliams (išskyrus P4.5-P7)

SFR-L B
N735003

Reguliuojamas sieninis laikiklis, ilgas, linijiniams varstomų vartų varikliams (išskyrus P4.5-P7)

SFR B - COMPLETE
N735002 00001

Reguliuojamas sieninis laikiklis, trumpas, linijiniams varstomų vartų varikliams (išskyrus P4.5-P7) su plokščiu laikikliu

SFR-L B - COMPLETE
N735003 00001

Reguliuojamas sieninis laikiklis, ilgas, linijiniams varstomų vartų varikliams (išskyrus P4.5-P7) su plokščiu laikikliu

CABLE N BT
N999404

Kabelis PHOBOS BT A, KUSTOS BT A motoriem. 100 m, 3x1,5.

RADIUS LED BT A R1 W
D114168 00003

Mirksintis žibintas su integruota antena varikliams su 24 V maitinimo šaltiniu. Baltai mirksintis žibintas.

RADIUS LED BT A R0
D114094 00003

Signalinis žibintas be integruotos antenos varikliams su maitinimo šaltiniu 24 V.

Įvyko netikėta klaida: iš naujo įkelkite puslapį arba vėliau bandykite dar kartą.