MAXIMA ULTRA 35

Profesionalūs elektromechaniniai barjerai

katalogas (PDF)

Profesionalūs elektromechaniniai barjerai

Veidots un izstrādāts lai darbotos dažādos apstākļos, piemēram, lielos autoparkos, maksas šoseju kasēs ar biežu darbību, industriālos objektos Izmantotais U-Link protokols nodrošina iespēju integrēt risinājumu autostāvvietu vadības vai mājas pārvaldības sistēmās Profesionālo 230 Vac elektromehānisko barjeru klāsts arfrekveņču mainītāju, ātruma variatoru un trīs fāzu motoru augstai lietošanas intensitātei. Iespēja iestatītbarjeras tipu izmantojot elektronisku vadības bloku. Mechaninio alkūninio veleno judėjimas (apsaugos nuo vandalų sistema) užtikrina sklandų sijos judėjimą ir pusiausvyros išlaikymą, taip pat valdo minkštą atidarymą ir uždarymą. Trifazis variklis su inverteriu. Pavaros variklis su alyvos karteriu.

Profesionalūs elektromechaniniai barjerai

Technologijos

U-Link

Viena komunikāciju platforma visiem vadības blokiem un uztvērēju veidiem. Bft izstrādātās inovatīvās savienojamības sistēmas līdztekus bezvadu savienojumu risinājumiem piekļuves punktu automatizācijas jomā tiek integrētas ar jauno U-link sistēmas komunikācijas protokolu. Tehnoloģija, kas izveidota un attīstīta, lai darbotos ar specifiskām piekļuves sistēmām jebkura veida fiziskajiem un komunikāciju protokoliem. Lai pilnībā atbalstītu uzstādītājus sistēmas izveidē un uzturēšanā, Bft var piedāvāt risinājumus, kas balstīti uz Bluetooth pārraides sistēmām vietējās un TCP/IP vidēs attālinātai savienošanai. U-Link nodrošina pilnīgi stabilu standarta, pareizu komunikāciju, kā arī drošu datu aizsardzību, pateicoties diviem šifrēšanas līmeņiem, ko piedāvā datu šifrēšanas sistēma un protokola parole, kā arī pamatā esošā komunikācijas sistēma. - U-Link ir tehnoloģiska platforma, kas veido Bft produktu būtību. - U-Link izmanto atvērtu pieeju: mainot B-Eba, kas ir Bft patentēta piekļuves vadība, ir iespējams pielāgoties daudzām dažādām komunikācijas valodām - U-Link ir elastīgs: tas var darboties gan ar, gan bez tīkla savienojuma, atkarībā no instalētās B-Eba - U-Link iespējo attālinātu produktu uzturēšanu, pateicoties divvirzienu komunikācijai - U-Link ir mērogojams: U-Link tīklam ir iespējams pievienot neierobežotu objektu skaitu - U-Link ļauj izveidot produktu grupas: dažādus B-Ebas var sagrupēt, lai atļautu veikt saistīto produktu individuālu vai grupas kontroli U-Link ir inovācija, kas pārvērš produktus Bft risinājumos.

Ritošais kods

Drošai pārraidei. Ģenerētais algoritms pasargā kodu no pavairošanas. BFT vadības inteliģētā griezes momenta sistēma balstīta uz mikroprocesoru tehnoloģiju. BFT vadības mikroprocesoru tehnoloģija

Frekveņču mainītājs

Motora rotācija tiek nepārtraukti kontrolēta Frekveņču mainītājs ir elektroniska ierīce, kas ļauj kontrolēt darbības ātrumu jebkurā brīdī, garantējot instalācijas drošību un uzticamību un pat pagarināt tā kalpošanas ilgumu. Tas ir tāpēc, ka frekveņču mainītājs samazina slodzi uz mehāniskajām daļām, pakļaujot tos mazākai slodzei. Sistēma arī ļauj vadīt automātiskās atvēršanās un aizvēršanās reižu darbību.

Inverteris su trifaziu indukciniu varikliu

Ļauj veikt precīzu barjeras kustības ātruma kontroli un vadību, kā arī nodrošina izcilu dinamisko sniegumu paātrināšanas un palēnināšanas laikā, garantējot īpaši klusu un vieglu darbību.

Reduktorius alyvos karteryje

Specifiskā Bft barjeru klāstā iekļautā ierīce, piedāvā lielisku izturību un neprasa apkopi. Tā nodrošina īpaši klusu un drošu darbību.

Rankinė sverto sistema

Kopā ar fiksēto reduktoru, šī specifiskajā Bft barjeru klāstā ietvertā ierīce nodrošina būtisku pret-vandālisma aizsardzību, novēršot neatļautu vārtu atvēršanu.

Trifazis indukcinis variklis

Šī ierīce, kas ietverta specifiskā Bft barjeru klāstā, ļauj dzinējam darboties bez apkopes nepieciešamības, un piedāvā īpašu uzticamību un klusu darbību. To iespējams izmantot arī bīstamās zonās, jo tā nerada dzirksteles.

Indukcinis šifravimo įrenginys

Bezkontakta augstas izšķirtspējas ierīce šķēršļu atklāšanai. Tā nodrošina strauju kustības virziena maiņu un uzlabo vispārīgās kustības vienmērīgumu paātrinājuma vai palēninājuma.

Produktų sąrašas

  230 V elektromechaninis užkardas su asinchroniniu trifaziu varikliu ir inverteriu no 1.7 līdz 5 m vartams valdyti. Atidarymo laikas #{td-7541-42-1} su sulėtinimu. Maksimalus užkardo ilgis – 5 m. Tinka montuoti vietose, kuriose judėjimas vyksta dažnai ir reikalingas dažnas užkardo judėjimo krypties pakeitimas (pvz., greitkelių mokėjimo punktuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose vyksta aktyvus eismas ir t. t.). Versija be spyruoklių. Spalva RAL 7015.

   230 V elektromechaninis užkardas su asinchroniniu trifaziu varikliu ir inverteriu no 1.7 līdz 5 m vartams valdyti. Atidarymo laikas #{td-7541-42-1} su sulėtinimu. Maksimalus užkardo ilgis – 5 m. Tinka montuoti vietose, kuriose judėjimas vyksta dažnai ir reikalingas dažnas užkardo judėjimo krypties pakeitimas (pvz., greitkelių mokėjimo punktuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose vyksta aktyvus eismas ir t. t.). Versija be spyruoklių. RAL spalvą reikia užsakyti

    230 V elektromechaninis užkardas su asinchroniniu trifaziu varikliu ir inverteriu no 1.7 līdz 5 m vartams valdyti. Atidarymo laikas #{td-7541-42-1} su sulėtinimu. Maksimalus užkardo ilgis – 5 m. Tinka montuoti vietose, kuriose judėjimas vyksta dažnai ir reikalingas dažnas užkardo judėjimo krypties pakeitimas (pvz., greitkelių mokėjimo punktuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose vyksta aktyvus eismas ir t. t.). Su spyruoklių tvirtinimu ir balansavimu. Be užkardo ir užkardo užspaudimo. Su montavimo šablonu. Spalva RAL 7015.

     230 V elektromechaninis užkardas su asinchroniniu trifaziu varikliu ir inverteriu no 1.7 līdz 5 m vartams valdyti. Atidarymo laikas #{td-7541-42-1} su sulėtinimu. Maksimalus užkardo ilgis – 5 m. Tinka montuoti vietose, kuriose judėjimas vyksta dažnai ir reikalingas dažnas užkardo judėjimo krypties pakeitimas (pvz., greitkelių mokėjimo punktuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose vyksta aktyvus eismas ir t. t.). Su spyruoklių tvirtinimu ir balansavimu. Be užkardo ir užkardo užspaudimo. Su montavimo šablonu. RAL spalvą reikia užsakyti.

      120 V elektromechaninis užkardas su asinchroniniu trifaziu varikliu ir inverteriu no 1.7 līdz 5 m vartams valdyti. Atidarymo laikas #{td-7541-42-1} su sulėtinimu. Maksimalus užkardo ilgis – 5 m. Tinka montuoti vietose, kuriose judėjimas vyksta dažnai ir reikalingas dažnas užkardo judėjimo krypties pakeitimas (pvz., greitkelių mokėjimo punktuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose vyksta aktyvus eismas ir t. t.). Versija be spyruoklių. Spalva RAL 7015.

       120 V elektromechaninis užkardas su asinchroniniu trifaziu varikliu ir inverteriu no 1.7 līdz 5 m vartams valdyti. Atidarymo laikas #{td-7541-42-1} su sulėtinimu. Maksimalus užkardo ilgis – 5 m. Tinka montuoti vietose, kuriose judėjimas vyksta dažnai ir reikalingas dažnas užkardo judėjimo krypties pakeitimas (pvz., greitkelių mokėjimo punktuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose vyksta aktyvus eismas ir t. t.). Versija be spyruoklių. RAL spalvą reikia užsakyti

        230 V Elektromechaninis trifazis variklis ir keitiklis, skirtas no 1.7 līdz 5 m. Atidarymo laikas #{td-7541-42-1} su Taip sulėtinimu. Maksimalus užkardo ilgis: 5 m. tinka montuoti vietose, kuriose judėjimas vyksta dažnai ir reikalingas dažnas užkardo judėjimo krypties pakeitimas (pvz., greitkelių mokėjimo punktuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose vyksta aktyvus eismas ir t. t.). Versija be spyruoklių. AISI 304 nerūdijančiojo plieno apvalkalas

        Priedai

        KIT ATM LIGHT 3 R/G 2W
        P120077 00001

        Sarkano-zaļo LED gaismu komplekts uzstādīšanai uz ATM strēlēm līdz 3m.

        KIT ATM LIGHT 5 R/G 2W
        P120077 00002

        Sarkano-zaļo LED gaismu komplekts uzstādīšanai uz ATM strēlēm līdz 5m.

        MLR2.5
        P120056

        Sarkana atspere - MAXIMA Ultra 35 Ats. atsperu tabulā

        MLB3
        P120057

        Zila atspere - MAXIMA Ultra 35 Ats. atsperu tabulā

        MLV5
        P120058

        Zaļa atspere - MAXIMA Ultra 35 Ats. atsperu tabulā

        OMEGA ATM U35
        P120062 00001

        Strēles stiprinājums ATM strēlei priekš MAXIMA ULTRA 35. Strēle nav iekļauta.

        OMEGA ATM FRA U35 IMPACT PROTECTION CONNECTOR
        P120071 00001

        Atsevišķs stiprinājums ATM strēlei priekš Maxima Ultra 35

        ATM ARTICULATED JOINT + TIE ROD KIT
        P120073

        Rinkinys 90° lanksčiai sijai. Be žibintų ir gumos.

        ATM30
        P120102 00002

        Alumīnija strēle G = 3 m ar izliektas formas profilu un sarkaniem atstarotājiem. Gaismas un gumijas aizsardzība nav ietverta. Pilnībā aizsargāts ar jaunu polistirola fasējumu.

        Alumīnija strēle G = 3 m ar izliektas formas profilu un sarkaniem atstarotājiem. Gaismas un gumijas aizsardzība nav ietverta. Pilnībā...

        ATM25
        P120102 00001

        Alumīnija strēle G = 2,5 m ar izliektas formas profilu un sarkaniem atstarotājiem. Gaismas un gumijas aizsardzība nav ietverta. Pilnībā aizsargāts ar jaunu polistirola fasējumu.

        Alumīnija strēle G = 2,5 m ar izliektas formas profilu un sarkaniem atstarotājiem. Gaismas un gumijas aizsardzība nav ietverta. Pilnībā...

        ATM40
        P120102 00003

        Alumīnija strēle G = 4 m ar izliektas formas profilu un sarkaniem atstarotājiem. Gaismas un gumijas aizsardzība nav ietverta. Pilnībā aizsargāts ar jaunu polistirola fasējumu.

        Alumīnija strēle G = 4 m ar izliektas formas profilu un sarkaniem atstarotājiem. Gaismas un gumijas aizsardzība nav ietverta. Pilnībā...

        ATM50
        P120102 00004

        Alumīnija strēle G = 5 m ar izliektas formas profilu un sarkaniem atstarotājiem. Gaismas un gumijas aizsardzība nav ietverta. Pilnībā aizsargāts ar jaunu polistirola fasējumu.

        Alumīnija strēle G = 5 m ar izliektas formas profilu un sarkaniem atstarotājiem. Gaismas un gumijas aizsardzība nav ietverta. Pilnībā...

        ATM30 90°
        P120109 00001

        Lankstus užkardas su 3 m pakėlimu, 90° atidarymu. Be žibintų ir gumos.

        ATM50 90°
        P120109 00002

        Lankstus užkardas su 5 m pakėlimu, 90° atidarymu. Be žibintų ir gumos.

        ATM30 180°
        P120110 00001

        Lankstus užkardas su 3 m pakėlimu, 180° atidarymu. Be žibintų ir gumos.

        ATM50 180°
        P120110 00002

        5 m locītā strēle. Locijums 180 °. Gaismas un gumija nav ietverta.

        ATM30 90° RG
        P120065 00001

        Lauztā strēle 90 ° 3 m ar gaismām S/Z

        ATM50 90° RG
        P120066 00001

        Lauztā strēle 90 ° 5 m ar gaismām S/Z

        ATM30 180° RG
        P120063 00001

        Lauztā strēle 180 ° 3 m ar gaismām S/Z

        ATM50 180° RG
        P120064

        Lauztā strēle 180 ° 5 m ar gaismām S/Z

        ATM50 180° RG
        P120064 00001

        Lauztā strēle 180 ° 5 m ar gaismām S/Z

        PCA ATM 3
        P120053 00001

        Aizsardzības gumija (sarkana) uzstādīšanai uz strēles L = 3 m maksimums

        PCA ATM 5
        P120053 00002

        Aizsardzības gumija (sarkana) uzstādīšanai uz strēles L = 5 m maksimums

        ALLU 2 MAXIMA ULTRA
        P120075

        Maitinimas, skirtas Maxima Ultra esančiam ATM LIGHT Kit

        TP MAXIMA ULTRA
        P120076

        Temperatūros zondas „Maxima Ultra“ užtvaroms

        EBB KIT ATML
        P120079

        Elektroninis užraktas ATML strypams, montuojamas ant FAF UNI R reguliuojamos šakės.

        FAF UNI R
        P120080

        Universali reguliuojama šakė visiems strypams. Rekomenduojama montuojant FULL SKIRT priedą.

        GA ATM
        P120050

        Regulējama strēles atdures kāja, ar pulvera pārklājumu un kataporēzes apstrādāti.

        RST ATM
        P120049

        Aliumininis stovas. Kaina už 3 metrus. Pakabinamos kojos neįtrauktos. Suderinama su ATML ir ATM modelių strypais.

        SRV DIN
        P120032

        Standarta DIN sliede, lai savienotu ar parkošanās sistēmu, konfigurēta un aprīkota ar termisku magnētisko slēdzi, papildus barošanas termināliem, metāla masas detektoriem un standarta iebraukšanas / izbraukšanas termināliem

        Standarta DIN sliede, lai savienotu ar parkošanās sistēmu, konfigurēta un aprīkota ar termisku magnētisko slēdzi, papildus barošanas...

        FCS MAXIMA 5
        P120033

        2 papildus galaslēdži priekš MAXIMA 30/MAXIMA ULTRA 35

        RME 2
        P111001 00003

        230 V divkanālu metāla objektu detektors ar uzstādīšanu bāzi

        LOOP DETECTOR PRO
        P111786

        Metalo detektorius, 2 kanalų, 24 VDC/AC, iki 4 dažnių vienam gretimų ričių kanalui, reguliuojamas jautrumo lygis, sustiprinimo funkcija didesniam jautrumui, keliavimo krypties valdymas

        Metalo detektorius, 2 kanalų, 24 VDC/AC, iki 4 dažnių vienam gretimų ričių kanalui, reguliuojamas jautrumo lygis, sustiprinimo funkcija...

        RME 1 BT
        P111274

        24 V vienkanāla metāla objektu detektors ar uzstādīšamas bāzi

        Įvyko netikėta klaida: iš naujo įkelkite puslapį arba vėliau bandykite dar kartą.