GIUNO ULTRA BT A


Zemsprieguma hidrauliskie motori ļoti intensīvai lietošanai, piemēroti jebkura veida vajadzībām. Kompakts un izturīgs, piemērots veramajiem vārtiem līdz 5 metriem platumā un svarā līdz 800 kg. Išskirtinė „D-Track“ sistema užtikrina apsaugą nuo suspaudimo

Pagrindinės ypatybės

Valdymo prietaisai su ekranu ir nauju, supaprastintu scenarijaus programavimu.

Dėl išskirtinės selektyvinio blokavimo sistemos visi valdikliai gali būti pritaikyti būti dvipusiais, su atidarymo blokavimu, uždarymo blokavimu arba dvigubu blokavimu.
Visa tai tiesiog pasukus raktą.

Nauja magnetinio ribotuvo jungiklio sistema kartu su technologija D-Track suteikia ypatingą judėjimo ir pozicijos tikslumą. Dviguba jutiklių sistema skirta tiksliai nustatyti judesių sulėtėjimo pabaigą.

Technologijos
  • ER - READY
  • Dynamic adreses izsekošana
  • 24V
  • Jaunā tālvadības pulšu klonēšanas sistēma attālinātai kodēšanai Balstoties uz mikroprocesoru tehnoloģiju, šī sistēma ļauj veikt MITTO attālinātās kontroles ierīces klonēšanu uz MITTO REPLAY attālināto kontroles ierīci. Patiesībā pirmā kontroles ierīce "iemāca" otrajai ierīcei pareizo kodu, kas tiek automātiski saglabāts uztvērējā, kad tas tiek lietots pirmo reizi. It visas darbības notiek augstākajā drošības līmenī, pateicoties Rolling Code drošās pārraidīšanas sistēmai.

  • Spēks, kas nepieciešams drošai darbībai. Gudrā griezes momenta kontroles sistēma, kas balstīta uz BFT vadības bloku mikroprocesora tehnoloģiju. Iegūstot datus no vairākiem rādītājiem, tas atjaunina darbības veikšanai nepieciešamo spēka līmeni. D-Track atbilst likumu normās prasītajiem standartiem un nodrošina uzstādītāja atbilstību šim prasībām Tradicionālās vadības ierīces "nenolasa" precīzu vārtu pozīciju un pēc tam piemēro nemainīgu spēka līmeni, nenodrošinot nemainīgu šķēršlu jutību, vārtu atvēršanas un aizvēršanas laikā. BFT kontroles ierīces ieraksta visniecīgākās vārtu vai durvju spēka izmaiņas, piemēram, temperatūras izmaiņu gadījumā, nepārtraukti nodrošinot optimālu griezes momentu motoram. Tradicionālās vadības ierīces nevarēja uztvert šīs spēka variācijas, kā rezultātā tās varēja reaģēt arī uz neesošiem šķēršļiem vei nesajust šķērsli vispār. FAST NET

  • Precīza, droša un uzticama tehnoloģija Bft 24V tehnoloģija nodrošina optimālu palēninājuma pielāgošanos aizvēršanas un atvēršanas laikā. Drošība ir vēl viena no galvenajām mūsu īpašībām. gadījumā ja ir vārtu sadure ar šķērsli, tiek nodrošināta nekavējoša automātikas apstāšanās un kustības reverss. Šīs tehnoloģijas efektivitāte ir produkta uzticamības garantija.

Produktų sąrašas
GIUNO ULTRA BT A20

Hidrauliskais atvērējs ar 24 V, paredzēts veramiem vārtiem ar enģēm, svars līdz 2 m. 300 kg un ļoti intensīvai lietošanai izmantošanā. Ātrums 14 s.

GIUNO ULTRA BT A50

Hidrauliskais atvērējs ar 24 V, paredzēts veramiem vārtiem ar enģēm, svars līdz 5 m. 800 kg un ļoti intensīvai lietošanai izmantošanā. Ātrums 20 s.

Priedai

Rekomenduojami priedai.

ARB LUX
N733426

Regulējams priekšējais un aizmugurējais stiprinājums LUX motoram

ARB LUX G
N733474

Regulējams priekšējais un aizmugurējais stiprinājums LUX G motoram

ARB GIUNO
N733474 00001

Reguliuojamas priekinis tvirtinimo laikiklis

SFR B
N735002

Reguliuojamas sieninis laikiklis, trumpas, linijiniams varstomų vartų varikliams (išskyrus P4.5-P7)

SFR-L B
N735003

Reguliuojamas sieninis laikiklis, ilgas, linijiniams varstomų vartų varikliams (išskyrus P4.5-P7)

SFR B - COMPLETE
N735002 00001

Reguliuojamas sieninis laikiklis, trumpas, linijiniams varstomų vartų varikliams (išskyrus P4.5-P7) su plokščiu laikikliu

SFR-L B - COMPLETE
N735003 00001

Reguliuojamas sieninis laikiklis, ilgas, linijiniams varstomų vartų varikliams (išskyrus P4.5-P7) su plokščiu laikikliu

CLS
D610180

Trīsstūrveida atbrīvošanas atslēga l = 52 mm

PL LX BT
N999443

Metināšanas stiprinājumi LUX BT, GIUNO BT A motoriem

CABLE LX BT
N999417

1603 kabelis, skirtas LUX BT/GIUNO BT/IGEA – gysla 100 m

RADIUS LED BT A R0
D114094 00003

Signalinis žibintas be integruotos antenos varikliams su maitinimo šaltiniu 24 V.

RADIUS LED BT A R1 W
D114168 00003

Mirksintis žibintas su integruota antena varikliams su 24 V maitinimo šaltiniu. Baltai mirksintis žibintas.

Įvyko netikėta klaida: iš naujo įkelkite puslapį arba vėliau bandykite dar kartą.