Bft Info Maj_ 2020r.
Bft Info

Maj 2020


Pobierz zaktualizowane broszury Bft i odkryj najnowszą ofertę automatyki domowej.

Czy chcesz być na bieżąco z ofertą Automatyki Bft? Nowe broszury są teraz dostępne w dziale pobierania literatury na naszej stronie internetowej z ilustracjami, specyfikacjami technicznymi i akcesoriami do wszystkich naszych produktów, od bram skrzydłowych po bramy przesuwne i bramy garażowe.

Jeśli szukasz instrukcji obsługi dla swoich instalacji, możesz pobrać je z technicznego obszaru pobierania, gdzie znajdziesz również serię samouczków wideo, które poprowadzą Cię przez funkcje i zalety produktów Bft.

Odkryj nasze nowe broszury na stronie:

Virgo Smart BT A: prosty w montażu napęd do bram skrzydłowych

Instalowanie silników do bram skrzydłowych może być trudne, gdy słupki są duże lub gdy jest mało miejsca. Bft marozwiązanie tych problemów: Virgo Smart BT A, siłownik do bram skrzydłowych do 2m szerokości i wadze do 200 kg.

Ponieważ Virgo Smart BT A działa z systemem dźwigni i ramienia przegubowego, które można zastąpić ramieniem przesuwnym, montaż jest niezwykle elastyczny i można go dostosować do prawie wszystkich warunków instalacji.

Obejrzyj wideo na naszym kanale YouTube, aby poznać wszystkie funkcje i zalety Virgo Smart BT A.

 

Obejrzyj video:

Ubiór monitorujący stan twojego zdrowia.

Naukowcy z Boston MIT opracowali odzież, która może monitorować różne parametry życiowe, dostarczając użytecznych informacji o zdrowiu sportowców i astronautów.

Paski wodoodpornych czujników są wbudowane w odzież, mierząc temperaturę skóry, bicie serca, częstość oddechów i monitorując ruchy za pomocą tylko jednego instrumentu.


Bft Automation
Linkedin - Bft socialYouTube - Bft social

www.bft-automation.comPolicy

Pour ne plus recevoir nos lettres d'information, il vous suffit de cliquer sur le lien suivant et de suivre les indications suivantes pour nous permettre de supprimer votre inscription. Désinscrivez vous