Bft Info Kwiecień_ 2020r.
Bft Info

Kwiecień 2020


E5 BT A: elektromechaniczny siłownik do bram skrzydłowych

Elektromechaniczny siłownik E5 BT A 24V jest częścią gamy siłowników do bram skrzydłowych Bft. E5 jest niezwykle kompaktowy i wszechstronny; może być łatwo zainstalowany przez jedną osobę. Ma zastosowanie do furtek dla pieszych lub bram wjazdowych, nawet przy ograniczonej przestrzeni!

Chociaż E5 BT A jest szczególnie odpowiedni do furtek dla pieszych w blokach mieszkalnych, może być również instalowany w każdym środowisku mieszkalnym i komercyjnym.

E5 BT A występuje w dwóch wersjach: E5 BT 12, do bram skrzydłowych o długości do 1,2 m i wadze do 80 kg; E5 BT A 18 do bram skrzydłowych o długości do 1,8 mi wadze 100 kg.

Obejrzyj wideo na kanale Bft YouTube, aby poznać wszystkie funkcje i zalety E5 BT A.

Obejrzyj wideo:

STOPPY MBB: automatyczny słupek elektromechaniczny

Elektromechaniczne słupki Bft są idealne do ochrony obszarów szczególnie chronionych. Stoppy MBB to słupek do intensywnego użytku, odpowiedni do stosowania w środowisku miejskim.

Wszystkie metalowe części Stoppy MBB zostały galwanizowane, dzięki czemu można je stosować w prawie wszystkich warunkach otoczenia. Stożkowa pokrywa z oświetleniem LED i uszczelką kołnierzową z EPDM zmniejszają ryzyko przedostania się zanieczyszczeń do przestrzeni między trzpieniem a obudową zewnętrzną.

Gama Stoppy MBB składa się z słupków o wysokości 500 mm i 700 mm i średnicy 220 mm, o odporności na uderzenia 10500J. Jednocześnie można sterować 4 słupkami za pomocą jednostki sterującej PERSEO CBE wyposażonej w wyświetlacz.

 

Dowiedz się więcej:

ELT: największe na świecie oko na niebo

ESO, Europejska Organizacja Badań Astronomicznych na Półkuli Południowej, buduje największe na świecie obserwatorium podczerwieni w Chile. Mieści się w nim ELT, niezwykle duży teleskop, składający się z 5 zwierciadeł o różnych rozmiarach i kształtach. Zwierciadło główne lub pierwotne o średnicy 39 metrów będzie przechwytywać światło z nocnego nieba i odbijać je na inne zwierciadła, które z kolei przesyłają je do instrumentów, które będą wizualizować obrazy.

ELT będzie działać od 2025 r., Poszerzając wiedzę astrofizyczną i badając egzoplanety, najdalsze galaktyki i super masywne czarne dziury.Bft Automation
Linkedin - Bft socialYouTube - Bft social

www.bft-automation.comPolicy

Pour ne plus recevoir nos lettres d'information, il vous suffit de cliquer sur le lien suivant et de suivre les indications suivantes pour nous permettre de supprimer votre inscription. Désinscrivez vous