Bft Info Luty_ 2020r.
Bft Info

Luty 2020


Ares Veloce i Icaro Veloce: nowe szybkie napędy w ofercie Bft

Bft dodał dwa nowe napędy do bram przesuwnych: Ares Veloce Smart BT A 500 i Icaro Veloce Smart AC A 1000. Obydwa są idealne w sytuacjach, w których są wymagane: szybkie otwieranie i zamykanie, minimalny czas oczekiwania i wysoki stopień bezpieczeństwa. Te napędy zostały zaprojektowane specjalnie dla przesuwnych bram znajdujących się w ruchliwych miejscach. Szybkie otwieranie i zamykanie zapewnia szybkie przejście przez wjazd, zmniejszając ryzyko wjazdu nieautoryzowanych pojazdów na obszar i unikając korków, szczególnie w środowiskach przemysłowych i handlowych.

Ares Veloce Smart BT A 500 jest napędem 24 V do bram o wadze do 500 kg; działa z prędkością 25 m/min. Icaro Veloce Smart AC A 1000, jest napędem 230 V do bram o wadze do 1000 kg, także pracuje z prędkością 25 m/min.

Obydwa napędy są proste i wygodne w instalacji, śruby obudowy są montowane z przodu, a centrala sterująca jest łatwo dostępna. Elektromechaniczny wyłącznik krańcowy zapewnia maksymalną precyzję manewrowania i jest łatwy w regulacji.

Dźwignia zwalniająca, ma unikalny spersonalizowany klucz dla bezpieczeństwa i ochrony, łatwo odblokowuje mechanizm automatyki podczas przerw w dostawie prądu.

Ares Veloce Smart BT A 500 i Icaro Veloce AC A 1000 są kompatybilne z U-Link, umożliwiając łączność z innymi produktami. Korzystanie z oprogramowania U-Base oznacza, że instalatorzy mogą zdalnie zarządzać automatyką bez konieczności fizycznej obecności na miejscu, umożliwiając im jednoczesne działanie na wielu obiektach klienckich.

Dzięki D-Track, inteligentnemu systemowi zarządzania momentem obrotowym ,wartość tego parametru jest stale aktualizowana, biorąc pod uwagę warunki klimatyczne, temperaturę oraz stopień zużycia produktu.

Obejrzyj filmy na kanale YouTube Bft, aby dowiedzieć się więcej o Ares Veloce Smart BT A 500 i Icaro Veloce Smart AC A 1000!

 

 

 

Dowiedz się więcej:

Botticelli Smart BT A: nowa funkcjonalność systemu antywłamaniowego

Botticelli Smart BT A to elektromechaniczny napęd do drzwi i garaży o powierzchni do 16 m2. Charakteryzuje się kompaktową budową, szybszym silnikiem i łatwością instalacji, dzięki czemu może być instalowany tylko przez jedną osobę.

Botticelli Smart BT A jest teraz wyposażony w nowy system antywłamaniowy, który łączy napęd z wewnętrzną syreną. Czujniki otwarcia drzwi garażowych i czujniki ruchu wykrywają obecność nieautoryzowanych pojazdów i aktywują alarm.

Dowiedz się więcej o Botticelli Smart BT A i systemie antywłamaniowym, oglądając wideo na kanale Bft na YouTube:

Dowiedz się więcej:

CO NOWEGO. Kiedy sztuczna inteligencja spotyka się z nauką.

Zespół naukowców z Ecole polytechnique fédérale de Lausanne (EPFL) opracował badanie wykorzystujące sztuczną inteligencję do przewidywania, gdzie i kiedy uderzy piorun.

Łącząc szereg czynników, takich jak ciśnienie atmosferyczne, prędkość wiatru i wilgotność względną, można stworzyć model predykcyjny, który rozpozna i zrozumie warunki, które doprowadziły do powstania błyskawicy. Możliwe, że w przyszłości nasze smartfony będą mogły ostrzec nas w czasie rzeczywistym o pojawieniu się błyskawicy, dając nam czas na schronienie.Bft Automation
Linkedin - Bft socialYouTube - Bft social

www.bft-automation.comPolicy

Jos et enää halua saada uutiskirjettämme, voit peruuttaa tilauksesi napsauttamalla alla olevaa linkkiä ja noudattamalla annettuja ohjeita. Peruuta tilaus