Bft Info Maj_ 2020r.
Bft Info

Maj 2020


Pobierz zaktualizowane broszury Bft i odkryj najnowszą ofertę automatyki domowej.

Czy chcesz być na bieżąco z ofertą Automatyki Bft? Nowe broszury są teraz dostępne w dziale pobierania literatury na naszej stronie internetowej z ilustracjami, specyfikacjami technicznymi i akcesoriami do wszystkich naszych produktów, od bram skrzydłowych po bramy przesuwne i bramy garażowe.

Jeśli szukasz instrukcji obsługi dla swoich instalacji, możesz pobrać je z technicznego obszaru pobierania, gdzie znajdziesz również serię samouczków wideo, które poprowadzą Cię przez funkcje i zalety produktów Bft.

Odkryj nasze nowe broszury na stronie:

Virgo Smart BT A: prosty w montażu napęd do bram skrzydłowych

Instalowanie silników do bram skrzydłowych może być trudne, gdy słupki są duże lub gdy jest mało miejsca. Bft marozwiązanie tych problemów: Virgo Smart BT A, siłownik do bram skrzydłowych do 2m szerokości i wadze do 200 kg.

Ponieważ Virgo Smart BT A działa z systemem dźwigni i ramienia przegubowego, które można zastąpić ramieniem przesuwnym, montaż jest niezwykle elastyczny i można go dostosować do prawie wszystkich warunków instalacji.

Obejrzyj wideo na naszym kanale YouTube, aby poznać wszystkie funkcje i zalety Virgo Smart BT A.

 

Obejrzyj video:

Ubiór monitorujący stan twojego zdrowia.

Naukowcy z Boston MIT opracowali odzież, która może monitorować różne parametry życiowe, dostarczając użytecznych informacji o zdrowiu sportowców i astronautów.

Paski wodoodpornych czujników są wbudowane w odzież, mierząc temperaturę skóry, bicie serca, częstość oddechów i monitorując ruchy za pomocą tylko jednego instrumentu.


Bft Automation
Linkedin - Bft socialYouTube - Bft social

www.bft-automation.comPolicy

To stop receiving our newsletter, just click on the following link and follow the prompts so that we can cancel your subscription. Unsubscribe