Bft Info Kwiecień_ 2020r.
Bft Info

Kwiecień 2020


E5 BT A: elektromechaniczny siłownik do bram skrzydłowych

Elektromechaniczny siłownik E5 BT A 24V jest częścią gamy siłowników do bram skrzydłowych Bft. E5 jest niezwykle kompaktowy i wszechstronny; może być łatwo zainstalowany przez jedną osobę. Ma zastosowanie do furtek dla pieszych lub bram wjazdowych, nawet przy ograniczonej przestrzeni!

Chociaż E5 BT A jest szczególnie odpowiedni do furtek dla pieszych w blokach mieszkalnych, może być również instalowany w każdym środowisku mieszkalnym i komercyjnym.

E5 BT A występuje w dwóch wersjach: E5 BT 12, do bram skrzydłowych o długości do 1,2 m i wadze do 80 kg; E5 BT A 18 do bram skrzydłowych o długości do 1,8 mi wadze 100 kg.

Obejrzyj wideo na kanale Bft YouTube, aby poznać wszystkie funkcje i zalety E5 BT A.

Obejrzyj wideo:

STOPPY MBB: automatyczny słupek elektromechaniczny

Elektromechaniczne słupki Bft są idealne do ochrony obszarów szczególnie chronionych. Stoppy MBB to słupek do intensywnego użytku, odpowiedni do stosowania w środowisku miejskim.

Wszystkie metalowe części Stoppy MBB zostały galwanizowane, dzięki czemu można je stosować w prawie wszystkich warunkach otoczenia. Stożkowa pokrywa z oświetleniem LED i uszczelką kołnierzową z EPDM zmniejszają ryzyko przedostania się zanieczyszczeń do przestrzeni między trzpieniem a obudową zewnętrzną.

Gama Stoppy MBB składa się z słupków o wysokości 500 mm i 700 mm i średnicy 220 mm, o odporności na uderzenia 10500J. Jednocześnie można sterować 4 słupkami za pomocą jednostki sterującej PERSEO CBE wyposażonej w wyświetlacz.

 

Dowiedz się więcej:

ELT: największe na świecie oko na niebo

ESO, Europejska Organizacja Badań Astronomicznych na Półkuli Południowej, buduje największe na świecie obserwatorium podczerwieni w Chile. Mieści się w nim ELT, niezwykle duży teleskop, składający się z 5 zwierciadeł o różnych rozmiarach i kształtach. Zwierciadło główne lub pierwotne o średnicy 39 metrów będzie przechwytywać światło z nocnego nieba i odbijać je na inne zwierciadła, które z kolei przesyłają je do instrumentów, które będą wizualizować obrazy.

ELT będzie działać od 2025 r., Poszerzając wiedzę astrofizyczną i badając egzoplanety, najdalsze galaktyki i super masywne czarne dziury.Bft Automation
Linkedin - Bft socialYouTube - Bft social

www.bft-automation.comPolicy

To stop receiving our newsletter, just click on the following link and follow the prompts so that we can cancel your subscription. Unsubscribe