Rezervuota Sritis

„Bft“ – siekis pirmauti

Mūsų, dirbančiųjų bendrovėje Bft, misija: su aistra sukurtų, kūrybiškų ir novatoriškų sprendimų pateikimas prieigos automatinės įrangos sektoriui, kad būtų patenkinti mūsų klientų sėkmingos veiklos vykdymo lūkesčiai.

SUŽINOTI DAUGIAU

U-Link – Mūsų DNR

Išskirtinė „Bft“ inovacija: „U-Link“ – tai platforma, leidžianti kurti technologines ekosistemas.

SUŽINOTI DAUGIAU
Prieigos valdymo gyvenamųjų namų aplinkoje sprendimai
Savo namams įkvėpkite gyvybės.

Platus novatoriškų produktų, atitinkančių visus poreikius, asortimentas: „Bft“ sukurti prieigos prie namų valdymo automatinės įrangos sprendimai. Mūsų lengvos įrengti ir intuityvios naudoti namų automatinės įrangos sistemos – tai rezultatas, kurį pasiekėme nepaliaujamai vykdydami technologinius tyrimus ir vadovaudamiesi dėmesio asmeniui principu, siekdami, kad montuotojui būtų lengviau įrengti, o galutiniam naudotojui – naudoti. Prieigos prie gyvenamųjų namų valdymo automatinės įrangos sistemų gamybos sektorius yra svarbi bendrovės „Bft“ dalis – dėl šio sektoriaus bendrovė tapo tarptautiniu mastu žinomu universaliu prieigos valdymo specialistu.

Susipažinkite su „Bft“ produktais ir sprendimais, skirtais prieigos prie namų valdymo automatinės įrangos sektoriui.
Produktai Sprendimai Uždaryti
Prieigos valdymo pramoninėje aplinkoje sprendimai, kad būtų galima apsaugoti ir valdyti prieigą prie viešojo naudojimo objektų, įmonių ir privačių pastatų.
Technologija techninės priežiūros įmonėms.

„Bft“ siūlo pažangiausių sprendimų, galinčių patenkinti visus prieigos prie pastatų valdymo automatinės įrangos sektoriuje dirbančių montuotojų techninius ir valdymo poreikius Per daugelį metų suprojektavome ir sukūrėme platų technologiniu požiūriu pažangių produktų asortimentą – šie produktai pateikiami su programine įranga, kurią naudojant vienu metu net nuotoliniu būdu galima valdyti kelis valdymo įtaisus. Esame prieigos prie pramoninių ir komercinių objektų valdymo automatinės įrangos ekspertai, todėl montuotojams galime ne tik pasiūlyti geriausių produktų, bet ir organizuodami mokymą darbo aikštelėje sistemos įrengimo ir techninės priežiūros metu teikti techninę pagalbą, kad montuotojai darbą galėtų atlikti efektyviai.

Susipažinkite su „Bft“ produktais, sprendimais ir paslaugomis, skirtomis prieigos prie pastatų valdymo automatinės įrangos sektoriui.
Produktai Sprendimai Ļvykdyti projektai Paslaugos > Uždaryti
Sprendimai mieste, įvažiavimų į stovėjimo aikšteles ir stulpelių valdymo sistemos.
Išmanusis, žmonių poreikius atitinkantis miestas.

Automobilių aikštelių, kelių barjerų, stulpelių ir prieigos į miesto centrą valdymo sistemos – tai keli „Bft“ produktai, skirti prieigos mieste valdymo automatinės įrangos sektoriui. Mūsų technikai per daugelį metų sukaupė daug patirties, todėl supranta jūsų poreikius ir gali pasiūlyti mažiausiai išlaidų reikalaujantį šiems poreikiams pritaikytą sprendimą. „Bft“ specialiosiose eismo mieste valdymo sistemose naudojami naujausios kartos pažangia technologija pagrįsti sprendimai, be to bendrovė užtikrina kvalifikuotą profesionalią pagalbą tokią sistemą įrengiant ir atliekant jos techninę priežiūrą.

Susipažinkite su „Bft“ produktais, sprendimais ir paslaugomis, skirtomis prieigos mieste valdymo automatinės įrangos sektoriui.
Produktai Sprendimai Ļvykdyti projektai Paslaugos Uždaryti
Šioje svetainėje naudojami (nuosavi ir kitų svetainių) profiliavimo slapukai; jie skirti siųsti reklaminius pranešimus, atitinkančius pomėgius, kurie nustatomi pagal naudotojo žiniatinklio naršymo kontekstą. Toliau naršydami arba pasiekdami bet kokį svetainės elementą nekeisdami slapukų nustatymų, jūs netiesiogiai sutinkate gauti slapukų mūsų svetainėje. Slapukų nustatymą bet kada galima pakeisti spustelėjus „Informacija“ arba puslapio apačioje esančią nuorodą „Privatumas“.
Su jūsų „Facebook“ paskyra nesusietas joks profilis
Jūsų profilis sėkmingai atnaujintas
Bandote prisijungti prie šalies, kuri skiriasi nuo šalies, kurioje užsiregistravote. Kad prisijungtumėte, būtina spustelėti šalies mygtuką ir pasirinkti šalį, kurią nurodėte registracijos metu.

Garantijos

Užregistruokite savo produktus, kad aktyvintumėte „Bft“ garantiją.

REGISTRACIJA

Techninės Informacijos Atsisiuntimas

Šioje skiltyje rasite visus jus dominančius „Bft“ dokumentus.

REGISTRACIJA PRIĖJIMAS

„BFT“ Akademija

Kaip pasitinkame ateities iššūkius? Mokydamiesi. „Bft“ akademijoje bendrovės darbuotojams ir klientams teikiamos nemokamos pamokos, kurias veda „Bft“ darbuotojai. Akademijoje siūloma įvairių kursų tiek techninėmis, tiek komercinėmis temomis. Tai iniciatyva, skirta kiekvienam „Bft“ darbuotojui gali lavinti savo įgūdžius – taip užtikrinamos vis profesionalesnės paslaugos klientams. Klientai gali užsiregistruoti į „Bft“ akademiją internetinėje platformoje ir lankyti kursus, remdamiesi pateikiamu mokymo kalendoriumi. Jie gali atsisiųsti skaidrių ir dokumentų bei žiūrėti vaizdo įrašus, naudodamiesi visa mokymo medžiaga, kurios reikia pereiti į kitą etapą.

REGISTRACIJA PRIĖJIMAS

Atsarginės dalys

Šiame skyriuje galite peržiūrėti išskaidytas visų „Bft“ produktų diagramas. Atskiriant ir išryškinant atskirus komponentus paprasta nustatyti dalį, kurią reikia pakeisti, ir užsakyti naują.

REGISTRACIJA

Magistro

„Magistro“ – tai bendrovės „Bft“ sistema, naudojama greitai ir intuityviai valdyti visą namų automatinio valdymo sistemą iš namų arba nuotoliniu būdu. „Magistro Brain“ – viename telktuve, kuris valdo visus prie sistemos prijungtus modulius – integruota pažangiausia technologija.

PRIĖJIMAS

Axxedo

„Axxedo“ – tai prieigos valdymo sistema, naudojama paskirstytoms arba centralizuotoms sistemoms kurti, visiškai kontroliuojant funkcijas net kai nėra ryšio. „Axxedo“ išsiskiria savo sistemos moduliškumu ir išplečiamumu, todėl galite reguliuoti valdomų vartų skaičių ir tipą, nekeisdami jokių anksčiau įrengtų komponentų. Asortimentą sudaro centriniai valdymo įrenginiai ir periferiniai valdikliai, kurie palaiko ryšį vieni su kitais duomenų perdavimo magistrale arba laisvo tipo laidų sujungimu, kuriuos valdo tiesioginė ir intuityvi valdymo programinė įranga „Axxedo“. Dėl jungties be poliškumo laidų sujungimas yra ne tik tiesioginis, bet ir apsaugo montuotoją nuo klaidos tikimybės bei saugo sistemą nuo jungčių sukeitimo. „Axxedo“: modulinė, išplečiama, saugi.

REGISTRACIJA

Blue Entry

Viena sistema, kurioje suderinti praktiškumas ir sauga. Naudoti „Blue Entry“ paprasta – tiesiog palieskite savo išmaniojo telefono ekraną arba nustatykite programėlėje automatinį režimą, kad būtų atidaryti jūsų namų vartai. Paprastas sprendimas, dėl kurio nebereikia nuotolinio valdiklio. Be to, „Blue Entry“ užtikrina didžiausią saugumą, nes prieiga leidžiama tik tiems išmaniesiems telefonams, kurie nustatyti signalą priimančiame priede.

REGISTRACIJA

U-SDK

Uzmanību: lai izmantotu U-SDK programmatūru un noskaidrotu visas tās funkcijas, nepieciešams šajā mājas lapā: ubase.azurewebsites.net

Tai programa, kurią paprastumo sumetimais galima prilyginti įprasto kompiuterio tvarkyklei. Sistemas integruojančios įmonės naudodamos „U-SDK“ gali sudaryti sąlygas kitų gamintojų namų automatizavimo sistemoms, prijungtoms prie „U-Link“ tinklo, palaikyti ryšį su „Bft“ produktais. Ši programinė įranga, taikydama labai paprastą sintaksę, išorines komandas išverčia į „U-Link“ kalbą. „Bft“ plokštės gali interpretuoti kiekvieną komandą ir tuo pačiu metu generuoti informaciją apie sistemos būseną.

REGISTRACIJA

„U-Base 2“, „U-Base“ debesis

Uzmanību: lai izmantotu U-BASE 2 programmatūru un noskaidrotu visas tās funkcijas, nepieciešams reģistrēties šajā mājas lapā: ubase.azurewebsites.net

„U-Base 2“ – tai programa, skirta naudojant „U-Link“ sujungtos sistemos valdymui ir techninei priežiūrai palengvinti. Naudojant „U-Base 2“ galima valdyti ir stebėti visus automatizuotos sistemos veikimo parametrus. „U-Base cloud“ – tai tarnyba siūloma „U-Base 2“ licencijos turėtojams; ši tarnyba tvarko ir prižiūri sistemas, jas suarchyvuodama „Btf Cloud“ debesyje. Per interneto ryšį licencijos turėtas gali greitai ir tiksliai redaguoti sistemos veikimo parametrus ir peržiūrėti įrašytų aliarmų sąrašą.

REGISTRACIJA

Komercinės Medžiagos Atsisiuntimas

Šioje srityje galite atsisiųsti visą jūsų šalies filialui pateikiamą komercinę dokumentaciją ir vaizdo įrašus.

REGISTRACIJA PRIĖJIMAS

Home Access Automation

Savo namams įkvėpkite gyvybės.

Platus novatoriškų produktų, atitinkančių visus poreikius, asortimentas: „Bft“ sukurti prieigos prie namų valdymo automatinės įrangos sprendimai. Mūsų lengvos įrengti ir intuityvios naudoti namų automatinės įrangos sistemos – tai rezultatas, kurį pasiekėme nepaliaujamai vykdydami technologinius tyrimus ir vadovaudamiesi dėmesio asmeniui principu, siekdami, kad montuotojui būtų lengviau įrengti, o galutiniam naudotojui – naudoti. Prieigos prie gyvenamųjų namų valdymo automatinės įrangos sistemų gamybos sektorius yra svarbi bendrovės „Bft“ dalis – dėl šio sektoriaus bendrovė tapo tarptautiniu mastu žinomu universaliu prieigos valdymo specialistu.

Susipažinkite su „Bft“ produktais ir sprendimais, skirtais prieigos prie namų valdymo automatinės įrangos sektoriui.
Produktai Sprendimai

Building Access Automation

Technologija techninės priežiūros įmonėms.

„Bft“ siūlo pažangiausių sprendimų, galinčių patenkinti visus prieigos prie pastatų valdymo automatinės įrangos sektoriuje dirbančių montuotojų techninius ir valdymo poreikius Per daugelį metų suprojektavome ir sukūrėme platų technologiniu požiūriu pažangių produktų asortimentą – šie produktai pateikiami su programine įranga, kurią naudojant vienu metu net nuotoliniu būdu galima valdyti kelis valdymo įtaisus. Esame prieigos prie pramoninių ir komercinių objektų valdymo automatinės įrangos ekspertai, todėl montuotojams galime ne tik pasiūlyti geriausių produktų, bet ir organizuodami mokymą darbo aikštelėje sistemos įrengimo ir techninės priežiūros metu teikti techninę pagalbą, kad montuotojai darbą galėtų atlikti efektyviai.

Susipažinkite su „Bft“ produktais, sprendimais ir paslaugomis, skirtomis prieigos prie pastatų valdymo automatinės įrangos sektoriui.
Produktai Sprendimai Ļvykdyti projektai Paslaugos

Urban Access Automation

Išmanusis, žmonių poreikius atitinkantis miestas.

Automobilių aikštelių, kelių barjerų, stulpelių ir prieigos į miesto centrą valdymo sistemos – tai keli „Bft“ produktai, skirti prieigos mieste valdymo automatinės įrangos sektoriui. Mūsų technikai per daugelį metų sukaupė daug patirties, todėl supranta jūsų poreikius ir gali pasiūlyti mažiausiai išlaidų reikalaujantį šiems poreikiams pritaikytą sprendimą. „Bft“ specialiosiose eismo mieste valdymo sistemose naudojami naujausios kartos pažangia technologija pagrįsti sprendimai, be to bendrovė užtikrina kvalifikuotą profesionalią pagalbą tokią sistemą įrengiant ir atliekant jos techninę priežiūrą.

Susipažinkite su „Bft“ produktais, sprendimais ir paslaugomis, skirtomis prieigos mieste valdymo automatinės įrangos sektoriui.
Produktai Sprendimai Ļvykdyti projektai Paslaugos